Кіно і німці. Репортаж з найстарішої студії Європи

Як повинна виглядати кіностудія здорового кіношника? Кореспондент Force-New.сom відвідав Filmstudio Babelsberg  у Постдамі – і побачив  на власні очі  той самий референс  для ідеальної кінофабрики. Докладніше – в репортажі.

Кіностудія  Бабелсберг була заснована 110 років тому. Наразі сюди легко дістатися з Берліну громадським транспортом, це займає не більше години.  Кінофабрика знаходиться за парканом, однак  центральна прохідна відчинена і кожен може легко потрапити в середину без жодної перепуски.

Теріторія поділена на невеличкі вулиці, що названіна честь світових зірок.  Так само імена видатих особистостей отримали знімальні павійони –  прикладом Холл німкені Марлен Дітріх, яка стала зіркою Голівуду.

Babelsberg вражає охайністю і чистою, як і вся Німеччина загалом. Тут доглядають за кожним кущиком. Співробітників на вулиці небагато, більшість пересувається велосипедами

 

 Студія знаходилась під контролем міністра пропаганди Йозефа Геббельса і була одним з центрів кіноіндустрії Третьего рейха. 
За радянської окупації в 1945 році кінофабрика отримує назву «DEFA».
 
 
  
 
  
Зараз можна побачити, як виготовляють реквізит


 А ось і люди - кетерінг, тобто обід за розкладом

 У одному з корпусів облаштували міні-музей фільмів,
які виробляє кіностудія, серед них Isle of dogs  та Grand Budapest Hotel

І наостанок трішки кіношного гумору. 
Напис: "(Не)Офіційний костюм для всіх учасників знімального процесу, коли холодно"

 
 

Матеріал підготовано у співробітництві з