В прокат виходить «Дивізіон надії», що зняли сусіди(трейлер)

Драма про події Другої світової війни з’явиться у широкому прокаті 31-ого січня

«Дивізіон надії» оповідає історію мужніх польських пілотів в лавах повітряних сил Великої Британії і створення Ескадрильї 303, елітного винищувального підрозділу.

Польська історична драма, знята у копродукціїї з Великою Британією. Режисери кінострічки Деніс Деліч та Вєслав Саневський за основу сюжету взяли книгу Аркадія Фідлера – журналіста, який особисто пережив і записав історію легендарного бойового підрозділу у книзі «Дивізіон 303». Цей фільм єдиний, який схвалила і підтримала сім’я Фідлера.

Трейлер:

Після відважного, але непростого приземлення пілот Ян «Дональд» Зумбах лікується у санаторії. Тут його застає початок Другої світової війни, що змушує льотчика евакуюватися з країни. Подібна доля чекає на хороброго інструктора пілотажу Вітольда Урбановича. Обоє їдуть до Великобританії, щоб продовжувати боротьбу з окупантом в ескадрах повітряних сил Великобританії. Їхня мужність та героїчні вчинки привертають увагу керівництва і стають поштовхом до створення «Ескадрильї 303» – елітного винищувального підрозділу, учасниками якого стали здебільшого поляки. Окрім Зумбаха і Урбановича, до нього належали досвідчені льотчики Здзіслав Краснодембський, Вітольд «Толо» Локуцевський, Людвік Вітольд Пашкевич, чех – Йозеф Франтішек та Мірослав Ферич – псевдонім «Окс». Коли німці спрямовують на Ескадрилью свої нищівні сили, пілоти вимушені кожен день проводити і запеклій боротьбі з ворогом. Однак і на землі на них чекають пригоди – особисті драми, любовні пригоди, але й справжнє кохання.

Ескадрилья 303 була однією з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. Під час битви за Англію вона завдала 126 точних ударів – рекорд серед винищувальних авіапідрозділів, що брали участь у боях. Долю цієї ескадрильї описує книга Аркадія Фідлера «Дивізіон 303», яка вийшла друком 1942 року у Польщі. На сьогоднішній день у Польщі її перевидавали 30 разів, окрім цього її переклали багатьма мовами світу, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою мовами.