Колонну залу КМДА заповнили люди в формі

Тому хто в четвер вранці випадково опинився в колонній залі київської мерії, могло здатися, що знову почався майдан. Зала вщент була заповнена людьми в камуфляжі.

Насправді це просто ветерани АТО вирішили ввічливо та мирно нагадати київській владі про своє існування. Вимоги киян-ветеранів АТО до міської влади озвучив Голова Київської міської спілки ветеранів АТО Шевченківського району Олексій Рябов.

Полягають вони в наступному: 1. Зустріч з мером, з метою донесення вимог ветеранів АТО та родин загиблих (термін негайний) 2. Призначити відповідальним за виконання вимог ветеранів АТО та родин загиблих заступника київського міського голови Спасібко О. В. (термін – тиждень) 3. Забезпечити реалізацію права ветеранів АТО та членів родин загиблих на першочергове право отримання земельної ділянки під забудову, або призначення грошової компенсації за не отриману земельну ділянку за розміром, не нижче середньої по місту Києву державної оціночної вартості (термін – місяць). 300-500 тис. грн. 4. Забезпечити реалізацію права на першочергове забезпечення житлом ветеранів АТО та членів родин загиблих, які перебувають на квартирному обліку (термін – місяць). 5. Забезпечити виділення земельних ділянок під житлово-будівельні кооперативи та гаражні кооперативи створені ветеранами АТО (термін – місяць). 6. Забезпечити реалізацію права ветеранів АТО та членів родин загиблих на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації (термін – місяць). Включити в програму родини загиблих. 7. Організувати круглий стіл з перевізниками міста Києва з метою визначення шляхів вирішення проблеми з перевезенням пільгових категорій громадян (термін – тиждень) 8. У зв’язку з бездіяльністю усунути з посади голови тимчасової комісії з питань АТО Дідовця Ю. В. та забезпечити дієве функціонування тимчасової комісії з питань АТО. 9. По закінченню терміну (місяць) звіт від відповідальних осіб про виконання завдань перед спільнотою ветеранів АТО 28.04.2017 року Колонна зала.

Окремо поставлено питання з виділенням родинам загиблих земельних ділянок у Бикивні. Ветерани вимагають визначити терміни облаштування земельних ділянок, наданих членам сімей загиблих, та терміни впорядкування інфраструктури ( дороги, проїзди, електроенергія, водопостачання, каналізація), визначення відповідального за проведення цих робіт. Від імені КМДА вимоги ветеранів прийняла чиновники пани Спасібка та Бондаренко. Ні сам мер, ніхто з його заступників поспілкуватися з ветеранами бажання не виявили. Отже у київських чиновників є місяць. 28 квітня ветерани знову завітають у гості до міської влади.

фото Андрій Попіль