На фотоаукціоні зібрали гроші для сімей ветеранів АТО

В музеї історії Києва вібувся благодійний аукціон «Країна змін», на якому виставили на продаж 29 робіт переможців одноіменного фотоконкурсу. отримані кошти перерахували до фонду, який спеціалізується на допомозі родинам потерпілим від антитерористичної операції на сході України. Особливим гостем аукціону став фотокореспондент Force-news Андрій Попіль, він провів майсер-клас для фотографів.

Конкурсні роботи висвітлювали важливі сьогодні суспільні проблеми України: АТО, життя після окупації, тема досягнення миру в Україні, сирітство, життя українського села в епоху змін, інноваційні урбаністичні тренди, роль молоді в сучасному світі.

«Приємно, що фотоконкурс об’єднав Україну, бо до нього долучилися учасники від Донецька до Львова, від Одеси до Києва. Вдвічі приємніше, що дуже активними були представники сіл, віддалених регіонів, де молоді учасники продемонстрували досить високі професійні та творчі здібності. Серед них – школярі й юнкори. Їхніми очима ми по-новому змогли подивитися на нашу країні в турбуленції змін», – поділився враженнями головний ініціатор та організатор фотоконкурсу «Країна змін» Андрій Сніжко.

Захід зібрав 3790 гривень, найдорожча фотографія, обійшлася покупцю в — 1000 грн.

Окрім учасників конкурсу та людей, охочих придбати витвори фотомистецтва, захід відвідали аматорські народні колективи, музиканти та поети, які внесли свою культурну та позитивну енергетику, а саме Леся Горова, Роман Свідерський, Христина Силенко, Валерій Гладунець, Михайло Тимченко. Головним гостем на цьому вечері був фотокореспондент Force-news, Андрій Попіль, демобілізований воїн АТО, професійний фотограф, який провів воркшоп присвячений темі “Фотомистецтво як рушій змін”. Андрій розкрив декілька таємниць професії. Одначе, слухачів більше цікавило питання – як там, на війні!? Коли в одній руці автомат, а в іншій фотоапарат.