Хто зіграє у “11 дітей з Моршина”, окрім дочки Фреймут?

Все більше відомих облич  далеких від кіно  намагаються залучити до співпраці у стрічці “11 дітей з Моршина”. Причина очевидна: українських кінозірок – обмаль, а глядач хоче бачити на екрані  пізнаваних людей.  Таким чином до раскрутки фільму вже долучилися – епатажний бізнесмен Гарік Корогодський та телеведуча Ольга Фреймут разом з дочкою.  Ми дізналися, хто з менш відомих але талановитих особистостей взяв участь у “моршинській пригоді”.

П’ятнадцятирічний Глєб Бределєв – актор київського театру “Саквояж”, вже досить відомий, як-то кажуть у вузьких колах. У виставі “Коли я знову стану маленьким” він виконує головну роль  – дитячий образ письменника Януша  Корчака.  Не дивно, що яскравий Глєб,  такий собі “український Гарі Поттер”, припав до душі і кастинг-менеджерам “11 дітей з Моршина”. Нагадаємо, що за сюжетом фільму Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, директор ТРЦ Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю.

Фільм “11 дітей з Моршина”вийде у прокат 3 січня. А поки маєте змогу подивится на надію українського кіно Глеба Бределєва у театрі, де триває набір  нових   талантів до студії.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!РОЗПОЧАТО НАБІР ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 6 до 15 років ДО ТЕАТРАЛЬНОЇ СТУДІЇ "САКВОЯЖ".ПРО ДЕНЬ…

Posted by Саквояж – театр-студия on Monday, August 20, 2018