“Новизна”. «Ти хочеш до мене в ліжко?»

П’ять хвилин – рівно стільки потрібно жінці, щоб зрозуміти, чи хоче вона переспати з чоловіком. Так кажуть чергові британські вчені. Зранку на уроці англійської викладач вирішив розворушити мій мозок пікантним відео, де молодик зі старту побачення питає дівчину: «Ти хочеш до мене в ліжко?». Спираючись на дослідження вчених, він вирішив не тягнути. Думаєте  я сприйняла цей ролик за веселий жарт? Ніфіга, бо в моєму житті таких прямих запитань було віз та маленька «теліжка». Чи мене дивувала така безсоромна відвертість? А чого б це – життя швидкоплинне і нєфіг тягнути кота за хвіст – запитав, отримав відповідь, дієш за результатом…. Після англійської я пішла дивитися фільм «Новизна» американського режисера Дрейка Дорімуса.

Він починається як раз з так званих one–night-stand – побачень на одну ніч без забов’язань. Сумлінні робітники  підбухують у барах, потім знаходять незнайомців на сайтах типу «Мамби» та шпілівілять один одного. Але одна парочка, якогось дідька не просто трахається, а закохується. І саме тут відкриваютьяс врата у пекло – замість того, щоб періодично бачитися і отримувати оргазм  – вони починають жити разом! Романтичні потяги до гнєздованія  – це хрест на безбашенному сексі, який швидко набридає, стає daily routine, як почитисти зуби та прийняти душ. Так виходить і з цими двома. І вони починають шукати екстриму по інших ліжках, потім проходять процес каяття та вирішують  мати «вільні стосунки». Збуждуються підглядаяючи за фліртом один одного, потім –  і це їм набридає і починає злити….

Постійно хочеться новизни. Так, це факт. Будь-який партнер у «вільному доступі» – стає нецікавим. Ми потребуємо постійного полювання за кимось. Реального чи уявного. У кожного власні рамки.  Можна подумки роздягати, як варіант –  закручувати телефонні або інтернет-романи.  Це бадьорить, і якось і  зрадою назвати важко. Чи існує уявна віртуальна зрада. І чи варто про неї розповідати постійному партнерові? Якщо маєш трохи мізків  – звичайно, ні. У «Новизні», як і має бути в кіно, все перебільшено. Герої постійно мають секс з майже незнайомим  людьми – направо  та наліво, тобто їм і працювати, і  спати ніколи – настільки багато в їхньому житті того сексу. В підсумку їх знудить  від такого великого перевантаження та емоційного вигоряння – тому що такий нещадний режим постійних оргій дійсно виснажує і фізично, і морально. І вони тихенько впадуть один одному в обійми,  даючи клятви, більше не зраджувати ніколи. Тобто – до першої нудьги.