“Забуття гірше зради”. Акція та концерт на підтримку полонених(фото, відео)

“Забуття гірше зради”. Акція та концерт на підтримку полонених(фото, відео)

У Києві на Майдані Незалежності відбулась акція в рамках всеукраїнського флешмобу “Забуття гірше зради” на підтримку українських бранців Кремля. На Майдан на акцію прийшли громадські діячі, родичі ув’язнених, співаки та військові. Кілька десятків активістів тримали плакати “Свободу полоненим”, а також плакати з прізвищами та фотографіями бранців.

“Сьогодні ми закриваємо акцію марафону, яка триває з 7 липня. Зараз відбуваються виступи родичів полонених, а потім буде благодійний концерт. Але паралельно в Європі відбуваються аналогічні марафони на підтримку українських полонених. Окрім Сенцова в полоні Глондар, Пантюшенко, багато інших людей, які ще з Іловайська вже 4 роки там знаходяться. Ми хочемо, щоб всіх звільнили”, – сказав прес-секретар “Української спілки полонених” Єгор Воробйов. За його словами, до Верховної Ради внесено законопроект про статус полоненого.  “Законопроект має на меті, щоб люди, яких звільняють з полону, мали соціальну захищеність, щоб вони проходили фізичну, психологічну реабілітацію”, – додав він.

Фото:

У благодійному концерті взяли участь українсткі виконавці, серед яких “Телері”, “Рутенія”, Птах, Віктор Нестерук, Саша Моряк, Всеволод Стеблюк, Олексій Бик, Борис Таршис, Анна Заклецька, Олег Каданов (екс- “Оркестр Че”), “Вагоновожатые”.
фото – Ольга Вязенко, Л. Киевский