Корея наша. Український дитячий мультик отримав приз(Відео)

Короткометражний анімаційний фільм з України – “Мисливець і Барс”  отримав приз    у номінації the Ready~Actionна  фестивалі “BIKY”(Busan International Kids & Youth Film Festival) в Південній Кореї.

Відео:

Мультфільм зробили  київські підлітки – випускники  Primus Animation School. Десятихвилинна казкова історія розповідає про мисливця-чарівника, який за наказом злого володаря королівства відправляється у далеку подорож, щоб дістати для нього голову рідкісної тварини – Сніжного Барса. Доброзичливий мисливець змушений підкоритися та виконати цей жахливий наказ, однак він не тільки не ловить Барса, але й ціною свого життя рятує його. За словами юних авторів, будь яка історія має надихати та надавати надію, то ж все врешті решт закінчується чудово, адже чуйність доброго серця може робити дива.

Мультик зробили діти

Автори сценарію та режисери фільму шість дітей діти  8 – 14 років. Разом вони розробили ідею, придумали героїв, написали сценарій, зліпили з пластиліну декорації та персонажів, анімували їх. Фільм створений у техніці класичної пластилінової анімації Stop Motion на кшталт радянських “Пластилінової ворони” чи “Падав минулорічний сніг”. Вчителями та наставниками молодих авторів стали режисери та аніматори з багаторічним досвідом.

Широкий загал зможе  побачити мультфільм у  2019 року або на найближчих фестивалях, які відбудяться цього року в інших країнах світу.