Коли вийде в прокат український фільм с Жаном Рено?

Команда повнометражного пригодницького фентезі «Поліна і таємниця кіностудії» режисера Оліаса Барко презентувала офіційний постер стрічки.  За сюжетом Поліна нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю.

Головні ролі у стрічці виконали Поліна Артеменко, Жан Рено («Леон»), Віржіні Ледуаєн («Пляж»), Едуар Бер («Астерікс і Обелікс»), Северія Янушаускайте («Вавілон-Берлін»), Василь Вірастюк («Пригоди S Миколая»), Евніка Саадвакасс та інші. Оператором виступив триразовий лауреат премії «Сезар» – Тьєррі Арбогаст, відомий багаторічним співавторством з Люком Бессоном.

Реліз запоановано на 27 червня.

Зйомки пригодницького фентезі «Поліна і таємниця кіностудії», спільного виробництва Kinorob (Україна) та WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, пройшли в Україні восени 2015 року. Основною знімальною локацією стала кіностудія FILM.UA та її натурний майданчик.