Поки захищав Україну від агресора, ледь не втратив власну землю(ВІДЕО)

11 серпня в черговий раз, понад 30 чоловік прийшли до будинку на Совських прудах в столиці і почали ломати паркан. Київ звик до таких новин, тут ледь не щотижня зносять черговий заслін, який захищає або будмайданчик або приватний пляж. Але цього разу паркан ломали – бійцю АТО.

Станіслав, весною 2014 року вирушив захищати батьківщину у складі батальйона «Азов». Повернувшись після року війни додому, дізнався від Мами, що невідомі люди хотіли відібрати в нього земельну ділянку, яка належала ще його прадіду. Щеб пак, 30 соток в столиці – ласий шматок! Тоді рейдерську атаку вдалося відбити. Станіслав повернувся на війну.

До 2017-го року він перебував на фронті, час від часу навідувався додому. Все було спокійно. Аж ось, в літку цього року, за землю знов довелось боротися. Але вже не на сході країни, а на власному подвір’ї.

Сусідська помста

Формальним приводом для нападу на Станіслава, стала стежка, яка проходить між парканом сусіда та його подвір’ям. Згідно ст. 108 Земельного кодексу України, ця стежка в равних правах належить сусідам, між якими вона пролягає. Сусід Станіслава, відгородився від цієї стежки виским парканом. Станіслав цього не робив і дозволяв місцевим жителям проходити по своїй території до лісу. Однак, після того, як у нього в дворі почали зникати речі а йому під будинок почали викидати сміття, він вимушений був закрити прохід. До слова, це не єдине місце, яким можна дістатися на інший бік ділянок, але кілька місцевих жителів, вирішили що їм необхідно проходити тільки через чужу приватну власність.

Сусіди Станіслава почали планувати помсту за те, що він не дозволив їм смітити на його подвір’ї.

Тим часом на «Совках» набирала оберти, створена забудовниками – громадська організація «Сучасні Совки», голова організації Руслан Гончаров. Головне завдання організації – об’єднати навколо себе більшість місцевих жителів, аби в подальшому забезпечити підтримку забудовнику.

https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/prokuratura-trebuvaet-ot-kievsoveta-otmenit-zastrojku-sovskih-p-340423/

Тож, аби будівельникам в подальшому не ламали паркани ГО «Сучасні Совки» вирішили зламати паркан – ветерану АТО.

Штучно перевівши побутову ситуацію в ранг – глобальної проблеми, та налаштувавши людей проти Станіслава, «Сучасні Совки» пішли ломати паркан.

Поки Станіслава не було вдома, кілька людей залізли до нього у двір, та зломали паркан. А ввечорі тог ж дня, відсвяткувавши «перемогу» спиртним – знов вирушили до Станіслава, з’ясовувати стосунки:

Станіслав викликав поліцію.

Редакція Force-news.com стежитеме за розвитком подій. Чи вдасться «активістам» здолати бійця, якого не змогли здолати сепаратисти?!

Далі буде.