«СВІНГЕРИ»: КІНО-ЛАЙНО

«СВІНГЕРИ»: КІНО-ЛАЙНО

Не вважайте за спойлер, але саме перегляд цієї блискучої комедії надихнув мене на той дивовижний заголовок.  Сиділа в залі з чотирма іншими глядачами і ледь встигала записувати жарти з діалогів в смартфон, дуже вже дотепні були. «Хочу та дрочу», «чому твоя мишка не заходить до мене в нірку?», «В тебе є бeзвіз, а ти не входиш у мою шенгенську зону», «в нас «єбанка» «хочу аж буркочу», «я вже готова взяти твого мікрофона»….  

Відчуваю, як ці приказки підуть в народ! Класні сценаристи – вони завжди  жарти на сайті «Однокласники» моніторять,  дарма, що вже заборонений. Нажаль, тим творцям не було де розгулятися, бо комедію вже третій раз перезняли – є латвійська версія, міжнародна, і от нарешті українська.  І треба було лишень надати  «Свінгерам» національного колориту. А чим же ж для текстів героїв надихатися ? «Усмішками»  Остапа Вишні – не модерново. А от соціальними мережами – саме воно, а у них без політики – нікуди. Коли  один хлопчисько у «Свінгерах» кинув фразу «Жити по-новому», я ж одразу зрозуміла той сміливий натяк! Реготала, як скажена.

Хоча ніде правди діти, всі йшли на «Свінгерів» «подрочити»(хоча б уявно) – назва забов’язує.

О, так, так –  там  стільки еротичних сцен! Стільки цицьок упродовж  хвилини і Тінто Брассу не снилися. А дупа Даші Асьаф’євої – то взагалі безцінний артефакт, бо та дупа знайома з покійним Х’ю Хефнером, тому  унікальна навіть у стрінгах.  Були там і інші зіркові дупи – В’ячеслава Довженка(що з «Кіборгів»),  співачки Олі Полякової та Олексія Вертинського. Що сказати? Їхні дупи, тобто образи, – «плоскіє», як і жарти. Але всі збудилися, тому претензій не має.

Хоча ні, ж одна. У тих «Свінгерах» жіночці чоловік казав, щоб  менше Зеленського дивилася по телебаченню. Ну, давав зрозуміти, що Свінгери – вони не такі тупі та бездарні, як ті шоу на центральних каналах, а для більш вибагливої публіки. Так оце він вірно каже, треба побільше таких  еротичних комедій знімати, і показувати їх  по телебаченню також для  більшого профіту – там все одно  дно пробите. По-перше, сценаристам «95 кварталу» та «Дізель-шоу» будуть шабашки ще  у кіно. По-друге, поставимо відмітку у звітах, що у країні  виробляють жанровий повний метр стаханівськими темпами!(«Свінгери» зняли за два тижні на двох локаціях). По-третє,  нащо ще пертися в кіно у новорічні свята  – невже дивитися мультики з дітьми? Тільки на еротичні комедії, у нас їх катастрофічно  не вистачає, а всім подобаються. От і герої «Свінгерів» самі сказали:

– Найкращі фільми порнографічні – там завжди гарний кінець

– Люблю гарні кінці!

На цьому і завершу той огляд. Тобто кінчу. Треба ж так у стилі «Свінгерів»? Вибачте, що сумбурно, «не в пізу, не в красну армію» – ой, знову процитувала. Геніальне кіно!