“Табуретний майдан”. Документалісти закликають приєднатися до акції

“Табурет надихав багатьох на шалені вчинки, а головне – об’єднував людей. Він об’єднав і команду документально-пригодницького фільму “Людина з Табуретом”. Це кіно про останню “табуретну мандрівку” до Тихого океану, а також про вигадника цієї гри – Леоніда Кантера. Ми готові вийти на фінішну пряму у виробництві стрічки, тож вирішили взяти свої табурети і разом із вами “посидіти на доріжку”, – розповідають автори фільму.

В  2004  році в Леоніда Кантера – тоді амбіційного кінорежисера та продюсера – з’явилася шалена ідея, яка повністю змінила не тільки його життя, а й долі дуже багатьох людей, які підхопили цю сміливу авантюру. Йдеться про гру  “З табуретом до океану”, суть якої – донести 4 табурети з київської кухні на береги 4 світових океанів. Разом із виставами, співами, пригодами і відкриттями, мандрівники несли глибокий сенс мистецької ініціативи – довести собі, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати. Мандрували, дивилися світ, показували себе й Україну та знімали про все це документальні фільми.

Табурет – це символ свободи, здійснення мрій, дружби – символ, який нас усіх об’єднав. Табурет і наш друг, режисер та мандрівник Леонід Кантер згуртував і надихнув нас так, що й після його смерті, яка стала потрясінням для усіх, ми продовжуємо роботу над цим фільмом.

Тож запрошуємо всіх стати на якийсь час “Людьми з Табуретами”,

прийти 11 серпня о 19:00 на Контрактову площу і, присівши на свою Табуретку, озирнутися довкола, щоб знайти нових друзів та нові ідеї. Адже найцікавіше починається тоді, коли Табурет покидає кордони своєї кухні. А там і до океану та здійснення мрій зовсім близько.

Фільм “Людина з Табуретом” створюється фаховою командою кінематографістів за підтримки доброчинців. Краудфандингова кампанія на платформі “Спільнокошт” майже завершується. Попереду багато роботи: створення анімації, монтаж, компонування музики й звуку, кольорова корекція, графіка та багато інших захопливих процесів. Ви ще можете встигнути приєднатися до великої команди, що створює фільм, ваше ім’я обов’язково буде в титрах.

Підтримати фільм можна тут: bit.ly/2LkHByC