Уряд знову проігнорував парламент

Уряд знову проігнорував парламент

27 серпня минулого року Верховна рада прийняла закон про «Правовий статус зниклих безвісти». Одним з пунктів, закон зобов’язує Кабінет міністрів, створити постійну комісію, яка б займалась координацією та сбором інформації про зниклих. На створення комісії, законом відведено 3 місяці.

До сьогодні, а минуло вже майже 8 місяців – комісію і не починали збирати. Ба більше, Кабмін ігнорує навіть звернення парламентського комітету по правам людини, не говорячи вже про родичів зниклих.

Засідання парламентського комітету з прав людини
Голова парламентського комітету з прав людини Григорій Немиря

Сьогодні в комітеті з прав людини відбулося друге засідання з цього питання, яке Кабмін вдруге проігнорував – не приславши навіть свого представника. Натомість були посадовці від МВС, СБУ, Міноборони та ДСНС. Пан Розенко, до речі також проігнорував засідання і не направив свого представника.

“Подати на парламент до суду” – Григорій Немиря

Голова комітету з прав людини Григорій Немиря, порадив родичам зниклих безвісти, подати до суду на уряд та його очільника Володимира Гройсмана через не виконання ним закону. Або ж задати йому питання на безпековому форумі, який відбудеться завтра в готелі Ф’єрмонт. Що правда, як туди потрапити крізь кордони охорони він не пояснив. Тож родичі зниклих безвісти більш схильні до варіанту з судом.