Референси “Вагоновожатых”. Найочікуваніша саунд-подія року

Чесні. Безкомпромісні. Незручні. Пророчі. Вони творять справжнє культурне поле України. Такі події не пропускають.   16 грудня “Вагоновожатые” презентують новий альбом «Референс» киянам. Цього року гуртнесподівано майже зникли з радарів. На пальцях однієї руки можна порахувати виступи в новому сезоні. Виступ на підтримку політв’язнів( l до слова, його організатори – співвласники нашого сайту force-news-com), декілька сетів на фестивалях та живий супровід фільму «Ордер на арешт».

Але згодом стало відомо, що пауза спланована та дужа плідна. Колектив навмисно ізолювався, щоб без відриву попрацювати над новим матеріалом. Зима, кінець весни, літо…ми терпляче чекали, поки пройде період пошуків нових тем, нового звуку, репетицій, запису та зведення. І ось нарешті «вагоновожатые» відсалютували про фіналізацію цього кропіткого процесу. Новий альбом має назву «Референс» і з’явиться в листопаді. Складається він з десяти нових треків, з яких лише декілька лунали на концертах. Презентація «Референсу» відбудеться 16 грудня у клубі Atlas. Початок о 20.00. В програмі прем’єри, сюрпризи, новий мерч і, звісно, допоміжні референси, з якими нова програма «старічуль» стане ще більш близькою і дохiдливою.

РФРНС 7

Непідконтрольні страхиЗа якими вже серіали знімаютьСоціофобія, аутофобія, номофобія, тредофобія?Є серед них референс на твою, людина-фобія?«вагоновожатые» — презентація альбому «Референс»

Posted by вагоновожатые on Tuesday, November 13, 2018

РФРНС 6

Здати можна заради грошейВеликих. Середніх. Малих. Чи просто за класну ідею. За скільки б ви зрадили своїх? Наприклад, заради референсів для проекту на мільйон. «вагоновожатые» — презентація альбому «Референс»

Posted by вагоновожатые on Friday, November 9, 2018

РФРНС 5

Берроуз, здається, експериментував зі своїми слабкостями. Емі, Курт, Дженіс, топили в них самотність. Чи себе. У тебе, ймовірно, є свої. Для своїх потреб виключно. Але звідкіля ви всі знайшли референси на них?«вагоновожатые» — презентація альбому «Референс»

Posted by вагоновожатые on Thursday, November 8, 2018