Про що драматург Вирипаєв розповість у Києві?

В Києві вперше відбудеться творчий вечір  одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва. Він один з найталановитіших сучасних драматургів світового рівня, чиї п’єси ставлять у багатьох країнах Європи.

“Нещодавно я зрозумів для себе одну класну річ: коли технології йдуть вперед і шалено розвиваються , театр, в якому все живе, а актор не говорить через мікрофони, з кожним днем стає більш затребуваний. Телевізор можна дивитися через інтернет, в кино використовуються спецефекти, а в театрі єдиний вихід – живий показ на сцені”.
– вважає Вирипаєв

У творчому доробку режисера є фільми “Танець Делі”, “Порятунок”, “Кисень”, “Ейфорія”.

У 2011 році в Польщі, разом зі своєю дружиною Кароліною Грушкою, Вирипаєв був удостоєний звання “Людина року”. З 2016 він живе та працює у Варшаві, де керує творчим продюсерским центром WEDA. Він є одним з найбільш визнаних й успішних польських театральних продюсерів.

“На зустрічі у Києві, я б хотів поділитися з глядачами своїм поглядом на такі речі, як: «Творчість», «Сучасний театр», «Драматургія» та «Розвиток, – каже Іван. – Ще мені б дуже хотілося розповісти трохи про те, що таке п’єса, в чому сенс і значення театру, а також поговорити про «духовне мистецтво». У другій частині нашої зустрічі я з великим задоволенням відповім на запитання залу. Запрошую всіх бажаючих на зустріч”.

А ось і відео запрошення, від головної дійової особи творчої зустрічі — Івана Вирипаєва.Іван Вирипаєв — один з найталановитіших сучасних драматургів світового рівня, чиї п'єсі мають величезний успіх по всій Європі. У скарбничці режисера також є фільми: "Танець Делі", "Порятунок", "Кисень", "Ейфорія".Про подію – http://vyrypaev.com.tilda.ws/Квітки – https://concert.ua/ru/event/svity-ivana-viripayevaДо зустрічі на найочікуваніший театральній події цього літа!

Posted by Artichoke Production on Tuesday, June 25, 2019

 

Долучитися до події у Facebook

Будинок Кіно

Вул. Саксаганського, 6

Початок 19:00

КВИТКИ:

https://concert.ua/ru/event/svity-ivana-viripayeva