Пластичний хірург  Роман Левицький: “Я міг легко сплатити суму позову, але лікарська честь мені дорожче. Тому судився у ЄСПЛ та переміг”(ВІДЕО)

Пластичний хірург Роман Левицький: “Я міг легко сплатити суму позову, але лікарська честь мені дорожче. Тому судився у ЄСПЛ та переміг”(ВІДЕО)

Відомий пластичний хірург Роман Левицький живе і працює в Україні та Німеччині. Нещодавно Європейський Суд з Прав Людини задовільнив позов лікаря, що стосувався неприємної справи: пацієнтка була незадоволена результатами операції, але заяву про це подала чомусь лише через три роки після отримання послуг.

Після цього медіа зробити з Левицького такого собі “Доктора Зло”, упродовж багатьох років використовуючи цю історію ледь не у всіх ефірах, де мова йшла про пластику обличчя. І ось нарешті справедливість перемогла – лікаря визнали невиннним у нанесенні шкоди здоров’ю. Тепер йому мають виплатити компенсацію у розмірі 7800 євро.

Посилання на рішення ЕСПЛ: https://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-220159

Ці кошти Левицький вже пообіцяв перерахувати на потреби фронту. Крім того, він готовий безкоштовно оперувати бійців, які потребують допомоги пластичного хірурга .

Детальніше про те, як вістояти у судах лікарську честь; зміни у попиті на операції краси після російської навали та конкуренцію на ринку послуг пластичної хирургії – дивіться у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *