Країна дивних збігів

Країна дивних збігів

Вчора набрала необхідну кількість голосів петиція на сайті президента України – припинити розгляд законопроекту 2695, який значно посилює повноваження поліції. Сьогодні у Луцьку терорист захопив маршрутку з людьми.

Петиція припинити розгляд законопроекту 2695, який значно посилює повноваження поліції

В столиці стався вибух, а у ВР вирішили розглядати законопроект Бужанського, який відкладали двічі, доки протестувальники не пішли з площі біля ВР.

Нагадаємо, в Києві вже двічі затримували «мінерів» на мосту метро. І кожного разу цим подіям передували вимоги відставки міністра внутрішніх справ. А мінерами виявлялись люди, які напередодні мали приводи в поліцію.

І знов ж таки, якимось дивним збігом є те, що товариш міністра Авакова, Ілля Ківа в ефірі каналу Медведчука заявив, що необхідно терміново посилити повноваження поліції, адже Київ постійно мінують.

Про це на своїй сторінці написав відомий блогер:

Щойно Ківа прокоментував Луцьк на гавноканалі зік заявивши, що Україну спасе посилення мусорських повноважень, Аваков і озжопа))

Posted by Віталій Мацьоцький on Tuesday, July 21, 2020

Ще один збіг, це обшуки та вилучення клістронів (приладів з системи наведення протиповітряної оборони) у військових частинах, що несуть бойове чергування по всій країні. А в той саме час, РФ посилює свій контингент біля українського кордону. І останній збіг. Під час усієї цієї хвилі випадковостей – голова СБУ Іван Баканов зник з медійного поля, натомість президент усе підряд бере під особистий контроль, від картоплярства до маршрутки з терористом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *