Як я їхала в трамваї з Аліна Pash і чому вона усюди лізе без квитка?

Як я їхала в трамваї з Аліна Pash і чому вона усюди лізе без квитка?

Я – не фанат “Євробачення” і слідкую за ним  лише як за подією, що тригериться політичним контекстом. Це так само як з Олімпійськими Іграми – важко уявити, але відносно недавно були часи, коли учасники не представляли країни, а просто змагалися між собою. Тепер це порівняння сил між державами – хто більше вкине у підготовку спотсменів, хто кого перекупить, – того і буде маярити прапор.

З “Євробаченням” така сама історія – воно давно перестало бути “святом пісні”, а перейшло у розряд політичних змагань. Саме тому мені відверто огидно, що Україну навіть у цьому задрипанному конкурсі представлятиме людина з сумнівною репутацією. 

1. Людина, яка фотографувалася на Червоній площі у Москві під час війни.
Вірогідно, хотіла там замутити усія СНГшний проєкт, але не склалося. І потім швидко почала марширувати на Майдані під час першого параду начесть Дня Незалежності за участі главнокомандуючого Зеленського.

2. Людина, яка виграє український відбір з результатом, який викликає багато питань – чи чесний був конкурс. 

Особосито я перетнулаяс в цією Pash один раз за прикметних обставин – їхала поруч у трамваї з Подолу на прикінці минулого року. Гадки не маю, чому зірка таких амбіцій використовує громадський транспорт – за великими рахунком мені байдуже. Але зірка не заплатила за проїзд, а потім випадала на дурочку, що не знала, “що куди  і як притискати”. 

Мабуть, ця співачка звикла не платити за квитки. Усюди.

Джерело:

Блог Олени Солодовнікової на censor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.