Діджитал провал вакцинації. На “чіпування” – через електронну чергу.

Діджитал провал вакцинації. На “чіпування” – через електронну чергу.

Очікування. Я записуюсь на сайті www.helsi.me у електронну чергу на вакцинацію у конкретний п’ятихвилинний проміжок часу.  Проходжу вчасно,  швидко роблю щеплення та отримую сертифікат.

Реальність

Трохи заздалегідь потрібного часу  – я у ТРЦ «Гулівер», на вході в кімнату вакцинації – черга людей тридцять. Окремої опції для тих, хто записався електронно та отримав відповідний талончик на мейл – немає.  Хвилин десять заповнюю анкет-згоду на вакцинацію про всі алергії та супутні хвороби – цікаво, чому не можна таку інформацію просто копіювати з helsi  та просто  завіряти підписом? Підбигає молоденька медсестра.

– Ставайте у чергу

– Записувалась в Інтернеті на прийом

– У нас – загальна черга

– У мене зазначенний конкретний час

– Який?

– 13.20

– У нас  обід буде

Відкриваю рота для скандалу. Випливає лікарка.

– Ну, добре, таких як ви – ми пропустимо без черги

– Яких таких? Я прийшла на зазначений час!

Далі з’ясовується, що у наявності є Pfizer, якого у переліку на запис не  було. Але для «таких як я», що знають свої права,  таку вакцину пропонують самі.

Щеплення робить одна медсестра, бо інша ж на обід побігла. Чому не можна врахувати обід у електронній черзі і просто цей час не пропонувати – загадка.

Після уколу мені видають довідку з печаткою лікарки. Коцюбайло Марія Петрівна. Цей клаптик нічого не означає, і його треба за три дні міняти у сімейного лікаря на інший папірець з трьома печатками. Чому не можна його видавати одразу – ще одна загадка.

Доречі, документи перед щепленням у мене не питали, талончик на запис також. Фатично, за мене міг «ширнутися» будь-хто жіночої статі.

В мене виникає питання, навіщо нам така діджиталізація та лікарі у смартфонах?

Доречі, як розповідають знайомі, пробитися за електронною чергою в інших пунктах – взагалі не можливо. Там стоїть, здебільшого, Муніціпальна охорона, та бикує у стилі тієї медсестри.

Це в Києві. У регіонах взагалі в ту електронну чергу і не запишешься. Та і навіщо – все одно результат буде єдиний – чекати дві години як баран.

Одразу відповідь для розумних, чому не вакцінувалась раніше – бо перехворіла на ковід менше двох місяців тому. Антитіла у нас взагалі ніхто не враховує, зробити  на них безкоштовний тест у державній лікарні – не можливо.

Діджітал-щеплення вам в хату. Джерело: https://censor.net/ru/b3295604

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *