Герої на варті моралі

Герої на варті моралі

Депутати від «Слуги народу», Георгій Мазураш та Олена Лис, створили законопроект, який усіх нас захистить від содомії та розлучень. Насправді від іноземного кіно та безвізу.

Що ж пропонують наші невтомні борці за мораль в законопроекті 3916:

  1. Зобов’язати провайдерів блокувати порносайти. (Певно, не можуть змусити іншим чином своїх колег не дивитись порнуху в сесійному залі, замовляти повій та жмакати прутня). Нагадаємо, що компанія Porn hub, за час пандемії зробила більше соціально корисних дій ніж партія «Слуга народу». І це не тільки безкоштовні преміум акаунти на час карантину, а й безкоштовна реклама на сайті для малого бізнесу і соціальні відео ролики про те, як поводитись під час пандемії (не порно).
  2. Цитата з обґрунтування до проекту:

Відповідно до Кримінального кодексу України (Стаття 301) розповсюдження кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру на території України заборонено. Але при цьому громадяни України, в тому числі й діти, мають змогу безперешкодно переглядати всесвітні ресурси з порнографічними матеріалами, які знаходяться у вільному доступі в мережі інтернет. Це призводить до руйнування морально-етичних та сімейних цінностей українців та ставить під загрозу національну безпеку України.  

3. Тобто порно – загрожує національній безпеці, а відведення військ та заборона стріляти у відповідь – НІ!?Також хочуть заборонити будь-яку згадку про всілякі там ґендери та прирівняти зображення стосунків між геями до порнографії. А це означає, що всі нові закордонні фільми потраплять під гриф – порно. Тож дивитися доведеться тільки «сватів» та «слуг народу».

4. І на останок, повернення совєтської статті кримінального кодексу – «за мужеложество», буде остаточним гвіздком в домовину безвізу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *