Продюсер фильму Сенцова працює за кремлівським часом

Продюсер фильму Сенцова працює за кремлівським часом

Українська продюсерка-кінакадемік Анна Паленчук читатиме онлайн курс зі сценарної майстерності. Причому на сайті-анонсі написано: “C 21 МАЯ ПО 18 ИЮНЯ | 18:00–19:30 КИЕВ/МОСКВА”. Не дуже зрозуміло, якщо це онлайн курс, то причому там згадка Києва й тим більше Москви? Це тільки для киян і москвичів? А з інших міст записатися не можна? А без Москви ніяк не можна було обійтися? Там же своїх сценарних гуру дофіга.

У здобутках Анни продюсування “Героя нашого часу”, “Безлюдної країни” і “Номерів” Олега Сенцова.

“Герой нашого часу” – це напівдебільне кіно зі сміховинним бокс-офісом (касові збори). А тих, що прийшли на стрічку до кінотеатру можна тільки пожаліти, бо дивитися без перемотки – вкрай важко. А ще при перегляді не відпускає думка, що кіно якесь тамбовське, бо це ментально російський погляд на Україну і безуспішність її євроінтеграційних прагнень.

“Безлюдна країна”, судячи з трейлерів і анотацій, – теж про безнадійність України, про державу “фейл-стейт”, якою її вважає путін, звідки всі емігрують і от в ній вже немає нікого, окрім президента, якого грає Андрій Куликов, відомий своїми сєпарськими заявами про те, що з “л/днр” не воювати треба, а розмовляти і не засуджувати їх за віру”.

Спродюсовані Паленчук “Номери” не “зайшли” навіть самому автору. Не зачепили. І про це кіно намагаються зайвого разу не згадувати.

І от людина з таким послужним списком навчатиме успішному “Голівудьскому сторителінгу”? Причому, я пам’ятаю інтерв’ю кількарічної давнини, де Паленчук ремствувала, що вона продюсерка, але відчуває потребу самій опанувати сценарну майстерність. Для цього вона літала до Канади. Вже навчилася? Ну, Голівуде, постривай!

Олексій Мазур