УКФ радить концерти співаків, які гастролюють в Росії

УКФ радить концерти співаків, які гастролюють в Росії

Схоже, Український Культурний Фонд остаточно визначився зі своїми приорітерами і обрав курс на відкриту підтримку артистів та промоутерів, які  регулярно співпрацюють з країною-агресором. Днями, УКФ як партнер приєднався до серії он-лайн виступів  на платформі з чудовим лайн-апом – Ваня Дорн, Артем Півоваров, Марув.  Скрольте пруфи нижче. Хоча, ми вже нічому не дивуємося.

Тож, слідкуйте за руками, тобто скрін-шотами. Ось анонс на  івент, де вказані його партнери:

Йдемо за посиланням на вказаний ютьюб-канал і на стартовій сторінці зустрічаємо Дорна, який не викисає з концертами в Рашці:

Прикра випадковість? Ой, ні, ось  же свіженьке посилання на такий самий онлайн-марафон, що підтримав Український Культурний Фонд. Тадаааам – Артем Півоваров. Звичайно, є питання, яке відношення він взагалі має до культури, але головне – воно теж постійно  співало у Бєлокамєнній до карантину.

І щоб ви зовсім не розкисали, ще одна улюблениця порталу, що підтримує УКФ, – Марув, яка навіть на потяг з Московії  на встигла запригнути.

Якщо ви ще тішите себе ілюзіями, що все це непорузуміння, то радимо повернутися вище і придивитися. Хто, окрім УКФ підтримує захід? Невже concert.ua – сама та контора, що у лютому дуже хотіла привезли до Києва гурт “Воровайки”? Але тоді  їх вчасно зупинило СБУ.

Вибір проєктів, що симпатизують УКФ стає  проросійським, і це вже не можна списати на прикру помилку. Це свідомо обраний шлях. Наступний етап –  співорганізація виступу Чичеріної  в ДНР?

Читайте:

Як Український Культурний Фонд підтримує “руський мир”?(Відео)